Merkez Tel: (0 212) 438 4733
Şube Tel: (0 282) 673 3400
Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

 

 

 

 

Dozaj Pompa Sistemleri

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Füzyon Su Teknolojileri Ve Otomasyon Sertifikalar

Füzyon su Teknolojileri ve Otomasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak Marka Tescil Belgemizi almış bulunmaktayız.  

Füzyon su Teknolojileri ve Otomasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak Su ve Atık Su Arıtma Sistemleri Satış, Montaj Ve Servis alanında Çevre Yönetim Sistemi standartlarının gereklerini yerine getirmiş olup ISO 14001 belegesini almış bulunmaktayız.  

Füzyon su Teknolojileri ve Otomasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak Su ve Atık Su Arıtma Sistemleri Satış, Montaj Ve Servis alanında OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesini almış bulunmaktayız.

Füzyon su Teknolojileri ve Otomasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak Su ve Atık Su Arıtma Sistemleri Satış, Montaj Ve Servis alanında Kalite Yönetim Sistemini uygulayarak ISO standartlarının gereklerini yerine getirmiş olup ISO 9001 belegesini almış bulunmaktayız.  

Füzyon su Teknolojileri ve Otomasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak Su Arıtma Cihaz ve Sistemleri için kurallar standartına uygun hizmet veren firma olarak Türk Standartları Ensitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesini (TSE-HYB) almış bulunmaktayız.  

© 2015 Füzyon Su Teknolojileri  Hilal Bilgisayar