Merkez Tel: (0 212) 438 4733
Şube Tel: (0 282) 673 3400
Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

 

 

 

 

Dozaj Pompa Sistemleri

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

Füzyon su Teknolojileri ve Otomasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak Su ve Atık Su Arıtma Sistemleri Satış, Montaj Ve Servis alanında OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesini almış bulunmaktayız.

 

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi Nedir?

OHSAS 18001'in temel amacı; iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatın ışığı altında, kuruluştaki söz konusu riskleri ortadan kaldırarak veya en aza indirerek, sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve bu ortamı yönetmektir. Çalışanları işyerinin olumsuz etkilerinden korumak, rahat ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak iş sağlığı ve güvenliğinin ilk amacıdır. İş kazaları ve meslek hastalıkları sebebiyle oluşabilecek iş gücü ve iş günü kayıplarının en aza indirilmesi, dolayısıyla iş veriminde artışın sağlanmasıyla üretimin (ürün ve/veya hizmet) korunması iş sağlığı ve güvenliğinin amaçlarından biridir. Çalışma ortamlarında alınan tedbirlerle, işletmeyi tehlikeye sokabilecek yangın, patlama, makine arızaları ve devre dışı kalmaların ortadan kaldırılması işletme güvenliğini sağlayacaktır.

 

Füzyon SuTeknolojileri Ve Otomasyon OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
Füzyon SuTeknolojileri Ve Otomasyon OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
Okunma 3031 defa
Bu kategoriden diğerleri: « Füzyon Su Marka Tescil Belgesi

© 2015 Füzyon Su Teknolojileri  Hilal Bilgisayar